Шановний респонденте!

Пропонуємо спеціальний програмний сервіс, "ПОШУК ЗА КОДОМ ЄДРПОУ", який дозволяє за кодом ЄДРПОУ отримати перелік статистичних форм звітності, які має подавати Ваше підприємство (організація, установа) в органи державної статистики. Зазначена інформація знаходиться у стадії актуалізації і надалі може уточнюватись.

При введенні ідентифікаційного коду суб'єкта Єдиного державного реєстру підприємств і організацій (ЄДРПОУ) Ви отримаєте перелік форм державних статистичних спостережень для Вашого підприємства у вигляді таблиці, в якій наведено періодичність та терміни подання звітності. Перелік не містить одноразових обстежень, а також анкетних опитувань, які проводяться на вибірковій основі. У випадку залучення до таких обстежень Вас буде повідомлено додатково.

Звітність подається в органи державної статистики за місцем знаходження підприємства (здійснення виробничої діяльності).

Зверніть увагу, що для різних угрупувань підприємств діючим законодавством передбачено різний комплект форм фінансової звітності у складі: ф.1 – 6 або 1-м, 2-м або 1-мс, 2-мс (для річної звітності); ф.1-2 або 1-м, 2-м (для квартальної звітності). Склад і періодичність подання фінансової звітності визначаються Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 № 996-XIV (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419 " Про затвердження Порядку подання фінансової звітності" (зі змінами).

Також звертаємо Вашу увагу, що звіт за формою №1-ПВ (місячна) "Звіт з праці", розділ ІІ, затвердженою наказом Державної служби статистики України від 10.06.2016р. №90, до органів державної статистики надається за умови наявності на підприємстві заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками (простроченою заборгованістю із виплати заробітної плати вважається сума не виплаченої працівникам заробітної плати, строк виплати якої минув до кінця звітного періоду).

Введіть код ЄДРПОУ
Вибір переліку статистичних формулярів та форм фінансової звітності, які має подавати підприємство (організація, установа) в органи державної статистики.
Будьте уважні, інформація може уточнюватись!!!